• Свеж
РЕЈЧЕЛ BARKER Ливада Цвет Порцелански Долго Чаши 12oz Сет од 2
zoom_in

РЕЈЧЕЛ BARKER Ливада Цвет Порцелански Долго Чаши 12oz Сет од 2

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

Еко-Пријателски ЗЕН, брендот можете да им верувате за квалитет.Светло & Тенка, но Силни.Тоа е направено на ЗЕН-бели порцелански дека силната од чип.Здрава Порцелан : Исполнува Калифорнија Предлог 65 стандарди за олово и кадмиум.Никогаш не грижи се за штетните токсини нутриенти во вашиот храна.Безбедно да се користи за вашето семејство.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ – за Разлика од пластични производи, прехранбени дамка е лесно да се отстрани со миење.Безбеден за употреба во машина за миење садови, ладилник, микробранова печка и фурна.Уникатен дизајн чаши се исто така добри, за секојдневна или подарок цели. 3.3" дијаметар, 3.8" во височина, 12 оз капацитет.

Вака можеби ќе ви се допадне..