• Свеж
Evonecy Проектор Екран, 60-120 Инчен Синтетички Полиестер Ткаенини Пренослив Проектор Завеса Не Виси Дупки Трајни производи за Open-air Кино за Кампување(60 инчи)
zoom_in

Evonecy Проектор Екран, 60-120 Инчен Синтетички Полиестер Ткаенини Пренослив Проектор Завеса Не Виси Дупки Трајни

DEN 268.56

Од стока
check Во продавницата

Нема виси дупки, нема црна ивица, едноставен и лесно да се инсталира.Погодна за отворен кампување филм, open-air кино, проѕирен екран е дизајниран за предниот или задниот дел проекција.Тоа е пренослива и може да се здипли во мала јачина, големина на пакување, удобен за носење.Двете предната страна и задната страна се бели, површината не е одраз.Направен од висок квалитет на синтетички полиестер ткаенини, оваа проекција на екранот се силни и издржливи.Карактеристики : Направен од висок квалитет на синтетички полиестер ткаенини, оваа проекција на екранот се силни и издржливи.Тоа е пренослива и може да се здипли во мала јачина, големина на пакување, удобен за носење.Нема виси дупки, нема црна ивица, едноставен и лесно да се инсталира.Двете предната страна и задната страна се бели, површината не е одраз.Погодна за отворен кампување филм, open-air кино, проѕирен екран е дизајниран за предниот или задниот дел проекција.Карактеристики : Материјал : полиестер, Синтетички ткаенини Должина-да-ширина Сооднос : 16 : 9 Боја : Бела Опција(дијагонала) Димензии(должина*ширина) 60in 133*75см/52.3*29.5 во 72in 159*90cm/62.6*35.4 во 84in 186*105cm/73.2*41.3 во 100in 221*125cm/87*49.2 во 120in 266*147cm/104.7*57.8 во Количина : 1pc Пакетот Вклучува : 1 x Проекција на Екранот.

Вака можеби ќе ви се допадне..