• Свеж
Leggings Манија Жените Редовни/Плус Солидна Бермуди Biker Шорцеви - Многу Бои!
zoom_in

Leggings Манија Жените Редовни/Плус Солидна Бермуди Biker Шорцеви - Многу Бои!

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

92% Полиестер, 8% Spandex.Увезени.Жените со висок квалитет мека, еластичен, buttery солидна широк бенд висока waisted бермуди biker шорцеви.И многу повеќе бои!.Достапни Големина : Редовни Onesize Одговара На Повеќето (0-12).Сликата модел (5'7") е облечен големина Редовни Onesize.unstretched) : Редовни Onesize Половината-12" Подемот-10.5" Inseam-8.5" Јуниор Плус Onesize : Половината-13" се Зголеми-11.5" Inseam-9".

Вака можеби ќе ви се допадне..