• Свеж
Hookless Seashell Мрачно Печати Туш Завеса со Peva Лагер, 71 во х 74 во, Корални
zoom_in

Hookless Seashell Мрачно Печати Туш Завеса со Peva Лагер, 71 во х 74 во, Корални

DEN 1344.00

Од стока
check Во продавницата

100% Полиестер Завеса. 71" W x 74" Л. 3 во 1 туш завеса изградба со вграден лагер и прстени.Вклучува snap во peva лагер.Вклучува snap во peva лагер.Лесно е грижа - машина за миење.Hookless Туш Завеса 71 x 74. Вклучува snap во peva лагер и flex на прстени не куки потребно.

Вака можеби ќе ви се допадне..