• Свеж
Проектор Екран, Затворен & Отворено HD Проекција на Екранот, Проекција на Филмови Screen HD Количка за Анти-Браздата Преносни за Дома Отворено Внатрешна Поддршка Двојно
zoom_in

Проектор Екран, Затворен & Отворено HD Проекција на Екранот, Проекција на Филмови Screen HD Количка за Анти-Браздата

DEN 4296.00

Од стока
check Во продавницата

【Театар-Како Впечаток】 : Проекција на екранот со слаба светлина трансмисија е направен со висока густина полиестер ткаенини за да се обезбеди светла, остри и јасни слики со живописни бои за неспоредлив визуелно искуство,Полу-проѕирни проектор екран поддржува и двете предната и задна проекција; можете да поставите проектор пред или зад екранот за да одговараат на секој гледање постави. 【Широка Примена】 : Ова видео проекција на екранот може да биде за систем за домашно кино, филм,за статистика,образование, конференциска сала презентација, јавна дисплеј, отворено филм и повеќе. 【Исклучително Широк Агол на Гледање】 : проекторот екран со широк агол на гледање до широк 160° агол на гледање гаранции јасно и удобно видливост за секого,тоа нема да изгледа преполн, затоа што е нашата пренослив проектор екран поддржува двострано проекција, нема потреба да се грижите за народот повеќе. 【Брзо задржување на екранот укината за долги периоди може да предизвика брчки, едноставно железо или се водат на екранот за да ги отстрани,видео проектор екран е прилагодлив.Проектор Екран Проекција на Филмови Screen HD Количка за Анти-Браздата Преносни За Дома Отворено Внатрешна Поддршка Двојно Sided Feature : Проектор екран за екран со висока дефиниција мултимедијална презентација.Нашите високо-дефиниција на екранот може да се обезбеди светли слики во било осветлување на животната средина, што го прави не е само погодна за домашно кино употреба.Идеален за домашно кино филмови, канцеларии, образование, просторија за презентации, отворено филмови, итн.Лесно да се постави и да се носат со кука, можете лесно може да се поправи на проекција на екранот на ѕидот.Лесно да се носат и пати, може да се свитка екран во мали димензии, а потоа ставете го настрана или стави во еден ранец.Изработен од полиестер влакна, својата проекција е поостри и посветла отколку повеќето други проекција на екранот, трајни, и лесно да се чисти.Големина : 159*90cm/72inch,186*105cm/84inch Material : Canvas Ratio : 16 : 9 High бела светлина, 1080 P, поддршка 3 D проекција, може да се washed With црна граници & дупка (граница е околу 2,5 cm)Преносни, Може да биде укината, може да се мијат.72 инчен, 84 инчен, 60/100/120/150/инчи, со 12 куки 72/84/ инчен проекција на екранот за HD multimedia presentation Notice : Не се вклучени stand Include : 1x Проекција Screen12x Куки.

Вака можеби ќе ви се допадне..