• Свеж
В. Р. Gibson Акварел Градина за Еднократна употреба Хартија Партии Ручек Салфетка, 6.5 x 6.5, Multicolor
zoom_in

В. Р. Gibson Акварел Градина за Еднократна употреба Хартија Партии Ручек Салфетка, 6.5 x 6.5, Multicolor

DEN 156.00

Од стока
check Во продавницата

Пакетот вклучува (20) за еднократна употреба хартиени салфетки. 3-ply декоративни салфети мерка 6.5" x 6.5".Прекрасни акварел флорални ручек и десерт салфетки со умре сече scallop граница, совршен за секоја прилика или се заедно.Одлична опција за Пролет и Лето, ги користат овие салфети за Денот на Мајката прослави, cookouts, и куќа страни.Расположливиот ручек салфетки направи исчисти едноставен и лесен.Од едноставно семејство се средби на роденден партии и сезонски прослави, C. R. Gibson салфети се брз и лесен начин за да додадете шармантна допир на боја за вашата маса settings и дома декор!Плус, тие се за еднократна употреба за брзо и лесно расчистување!Пакетот вклучува (20) хартија 3-ply ручек табела салфетки таа мерка 6.5" x 6.5".

Вака можеби ќе ви се допадне..