• Свеж
Механички Fastener, Професионални Одлично Изработка Нерѓосувачки Челик Fastener, за Одржување на Работници Индустријата Пазарот на енергија(Без лого)
zoom_in

Механички Fastener, Професионални Одлично Изработка Нерѓосувачки Челик Fastener, за Одржување на Работници Индустријата

DEN 189.36

Од стока
check Во продавницата

Алатката ќе прави вашата работа повеќе удобен и работната енергија.Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Издржливи нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа, долг животен век.Мазна, delicately полиран, рамни и не сече рака.Нежен и практични, висока цврстина, цврста и силна.Приоритетни материјал, одлична изработка, висока цврстина, не е лесно да се деформира.Мазна, delicately полиран, рамни и не сече рака.Издржливи нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа, долг животен век.Нежен и практични, висока цврстина, цврста и силна.Алатката ќе прави вашата работа повеќе удобен и работната енергија.

Item Type:
Fastener Plate
Material:
Stainless Steel 304
Fit Bolt:
5.3mm 10mm
Type:
With Pattern/Without Pattern(Optional)
Package List:
1 x Fastener Plate :

Вака можеби ќе ви се допадне..