• Свеж
Colcolo Симпатична Лале Цвет Кадифен Перница Декоративни Троседот Играчка Дома Декор за Постелнина Дневна Соба Декорација Роденденски Подарок за Децата и Возрасните
zoom_in

Colcolo Симпатична Лале Цвет Кадифен Перница Декоративни Троседот Играчка Дома Декор за Постелнина Дневна Соба

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

Дише и тенка, не исчезнува, нема мирис, лесна за чистење.Подарок за малите девојчиња или момчиња за роденден, graduations или Божик, Нова година подароци.Погоден за дом, канцеларија, расадник кревети, детска соба, автомобил, и др.Направени од премиум кадифен ткаенини, целосно пополнување со супер мек памучен материјал.Симпатична цвет облик дизајн; удобно и топло да си игра со.Опис : - Направени од премиум кадифен ткаенини, целосно пополнување со супер мек памучен материјал. - Дише и тенка, не исчезнува, нема мирис, лесна за чистење. - Погоден за дом, канцеларија, расадник кревети, детска' соба, автомобил, и др. - Симпатична цвет облик дизајн; удобно и топло да си игра со. - Подарок за малите девојчиња или момчиња за роденден, graduations или Божик, Нова година подароци.Спецификација : - Материјал : Кадифен - Пополнување Материјал : ПП Cotton Size Табелата : Портокали : 52×27 CM/20.47×10.63 inch Red : 43×32 CM/16.93×12.60 inch Yellow : 48×32 CM/18.90×12.60 inch Blue : 48×40 CM/18.90×15.75 inch Package Вклучува : 1 Парче Декоративни Pillow Note : 1. Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење.2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!4. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Вака можеби ќе ви се допадне..