• Свеж
Обновливи Мрежа Шопинг Торба Ткаени String Чанта Овошје Зеленчук Складирање т.otes Торба Нето-Ткаени Торба Продавница за Намирници Tote Торба Greenism за Овошје и Зеленчук Ск
zoom_in

Обновливи Мрежа Шопинг Торба Ткаени String Чанта Овошје Зеленчук Складирање т.otes Торба Нето-Ткаени Торба Продавница

DEN 873.60

Од стока
check Во продавницата

Важи за домаќинство шопинг, супермаркет овошје пакување.Г.urable, носат.отпор, може да се мијат и dryed.Материјал : Памук ткаенини Нето крпа.Големина на : 40 * 35 * 15cm.Како сет на лесен и корисни кеси ќе биде совршен избор за подарок за дома, семејства и пријатели.Овие памук мрежа намирници кеси можете безбедно да се одржи на сите на вашите производи.Важи за домаќинство шопинг, супермаркет овошје packaging D.urable, носат.отпор, може да се мијат и dryed.Материјал : Памук ткаенини Нето cloth Size : 40 * 35 * 15cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..