• Свеж
Yoshimi Като Vg10 Никел Дамаск Santoku Јапонски Готвач Нож 180mm Од TTKing
zoom_in

Yoshimi Като Vg10 Никел Дамаск Santoku Јапонски Готвач Нож 180mm Од TTKing

DEN 21528.00

Од стока
check Во продавницата

Нож Тип : Santoku Нож.Челик Тип : VG10 никел Дамаск.Сечилото Тип : Двојно остро Нож.Рачка Материјал : Црвена Pakka Дрво Рачка (ferrule : Нерѓосувачки Челик).Рака мие со топла вода и сува крпа.Нож Тип : Santoku Нож Челик Тип : VG10 никел Дамаск Сечилото Тип : Двојно остро Нож Рачка Материјал : Црвена Pakka Дрво Рачка (ferrule : Нерѓосувачки Челик) Рака мие со топла вода и сува крпа.Целокупната Димензии : Должина на Ножот : 180mm Сечилото Висина : 45mm Сечилото Дебелина : 1.6 mm Справи со Должина : 118mm.

Вака можеби ќе ви се допадне..