• Свеж
Тинејџерски Момчиња Девојчиња Кратко Sleeve Tee,Тинејџерски Шарени Долг Ракав Краток Дуксери Суичери Pullover Маскирани Блузи
zoom_in

Тинејџерски Момчиња Девојчиња Кратко Sleeve Tee,Тинејџерски Шарени Долг Ракав Краток Дуксери Суичери Pullover Маскирани

DEN 119.76

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ❤❤Машина за Миење или рачен перење,Рака Мие, Машина Перат, Ниска Температура Сушење, Не-Bleachable. ❤❤Увезени.Машина За Миење. ❤❤Материјал : Памук и Poleyster.Мек памучен материјал,малку растеглив за удобно се вклопуваат.совршен за дете девојки основните секојдневен носат. ❤❤Совршен За Повик Носат : Стилски кратки ракави tshirt со кратки ракави, плус вашите деца можат да се носат овие tee кошули како undershirts сите сезони и како секојдневниот маици околу куќата. ❤❤Дизајн : Кратки ракави,3 D Печатење, o-вратот, едноставен и основно, тоа ќе биде прекрасен подарок или тема кошула. ❤❤Повод : Овие маици се погодни за лето, на пролет, есен, лесно да натпревар различни облека, како што се фармерки, палта, leggings, здолништа, солидна боја никогаш нема да излезе од стил.Одлично за секојдневниот живот,надвор од игра, дома или на училиште, тема партија, семејна фотографија, birthday (роденден), одмор, плажа, итн. ❤❤Топло Потсетува : Рачно или во машина за миење, по миењето не исчезнат или да се намали.Ве молиме изберете големина според детални големина на табелата.Големина : S ===Препорачана Возраст : 4-5 Години ===Биста : 70cm/27.6" ===Должина : 32cm/12.6" ===Ракав : 41cm/16.1" Големина : M ===Препорачана Возраст : 6-7 Години ===Биста : 74cm/29.1" ===Должина : 35cm/13.8" ===Ракав : 44cm/17.3" Големина : L ===Препорачана Возраст : 8-9 Години ===Биста : 78cm/30.7" ===Должина : 38cm/15.0" ===Ракав : 47cm/18.5" Големина : XL ===Препорачана Возраст : 10-11 Години ===Биста : 82cm/32.3" ===Должина : 41cm/16.1" ===Ракав : 50cm/19.7" Големина : XXL ===Препорачана Возраст : 12-13 Години ===Биста : 86cm/33.9" ===Должина : 44cm/17.3" ===Ракав : 53cm/20.9".

Вака можеби ќе ви се допадне..