• Свеж
BestCH AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води за Sony CFD-s50 на унодц CFD-S50BLK CFD-s50 на унодц/Б CFD-s50 на унодц/BC Лични CD Player Boombox AM/FM Стерео Радио Кас
zoom_in

BestCH AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води за Sony CFD-s50 на унодц CFD-S50BLK

DEN 231.36

Од стока
check Во продавницата

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со вашиот модел без разлика дали тоа е исто како на листата пред купување.Ние не ја прифати одговорноста ако купите погрешно производи.Ви благодариме!.Best CH AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води За SONY CFD-s50 на унодц CFD-S50 BLK CFD-s50 на унодц/Б CFD-s50 на унодц/BC ЛИЧНИ CD Player Boombox AM/FM Стерео Радио Касета Рекордер АУДИО СИСТЕМ.Best CH AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води За SONY CFD-s50 на унодц CFD-S50 BLK CFD-s50 на унодц/Б CFD-s50 на унодц/BC ЛИЧНИ CD Player Boombox AM/FM Стерео Радио Касета Рекордер АУДИО СИСТЕМ.

Вака можеби ќе ви се допадне..