• Свеж
WeGuard 5V AC/DC Адаптер за Fuji FujiFilm FinePix AC-5VC AC-5VW AC-5V - AC-5VHS Дигитална Камера Камери 5VDC за Напојување Кабелот Кабел PS Полначот Мрежа PSU
zoom_in

WeGuard 5V AC/DC Адаптер за Fuji FujiFilm FinePix AC-5VC AC-5VW AC-5V - AC-5VHS Дигитална Камера Камери 5VDC за

DEN 165.12

Од стока
check Во продавницата

Влезен Напон: 100-240 VAC.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 5 V AC / DC Адаптер За Fuji Fuji Film Fine Pix AC-5 VC AC-5 VW AC-5 V - AC-5 VHS Дигитална Камера Камери 5 VDC за Напојување Кабелот Кабел PS Полначот Мрежа PSUInput : 100 V - 120 V AC - 240 VAC 50/60 Hz во Светот Влез : 100 - 240 VAC низ целиот свет Користат електричната Мрежа PSUInput : 100 - 240 VAC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа PSUInput : 100 V - 240 VAC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа PSUInput Напон: 100-240 VAC 50/60 Hz ве Молиме потврдете го моделот на вашиот уред пред да ја купите нашите производи.OVP、OCP и SCP заштита од 30 дена наплата на гаранција Како да контактирате со нас? Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето.Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја e-mail порака.Ние ќе ми биде драго да го реши секој проблем за вас во рок од 24 часа.Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.

Вака можеби ќе ви се допадне..