• Свеж
RDEXP Цинк Легура 5 x 25мм Скриени Невидливи Барел Мебел Зглоб Пакување од 20 (Сребро)
zoom_in

RDEXP Цинк Легура 5 x 25мм Скриени Невидливи Барел Мебел Зглоб Пакување од 20 (Сребро)

DEN 408.00

Од стока
check Во продавницата

издржливи цинк легура материјал.лесно да се инсталира ,флексибилна работа.совршен за правење мали предмети или кутии.широко се користи во хотели,дрвени врати,counter врати,лесни караван worktop или на маса и други DIYs.Тоа е многу лесно да се инсталира Може да се широко се користат во хотели,дрвени врати,и други DIYs.Тоа е одлична за правење мали предмети или boxes Material : Цинк Легура Големина : 0.98 x 0.20"(L x Кол)Тежина : 55g Package вклучуваат : 20 x Цинк Легура Барел Зглоб Бренд : RDEXP Гаранција : Секоја точка со единствена Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет на услуги за да се потврди тоа е се квалификува проверен и вистински објект се продава од нашата продавница кога имате било какви прашања,ве молиме да ни обезбеди MPN етикета прво.

Вака можеби ќе ви се допадне..