• Свеж
Verigle Мобилен Телефон Носител на Црн Компатибилен со 4~8inch iPhone Xs XR 8 X 7 6 6s Плус SE 5 5s, Таблет, Сите Андроид Smartphone
zoom_in

Verigle Мобилен Телефон Носител на Црн Компатибилен со 4~8inch iPhone Xs XR 8 X 7 6 6s Плус SE 5 5s, Таблет, Сите

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

【ТРИАГОЛНИК ФИЗИКА ДИЗАЈН 】 предниот дел и долниот дел на заградата против пролизгување на силиконски подлога, може ефикасно да се спречи мобилен телефон лизгачки и носат се судрат. 【ИНТУИТИВЕН И СООДВЕТНА ПЕРСПЕКТИВА】според ергономски дизајн, фрлија златна дел од перспектива за посета на лицето, види и употреба на мобилен телефон или таблет, намалување на очите и вратот замор. 【НАНО-АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА МАТЕРИЈАЛ】нано-метал материјал, со повеќе компактен молекуларна структура, е повеќе еластични од обичен метал материјал. 【ОПШТА НАМЕНА ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ И ТАБЛЕТИ】применливи за мобилни телефони и таблети во рок од 8 инчи. 【ЗАДОВОЛСТВО 】 Ако не сте задоволни со производи сте ги купиле, ние можеме да ви понудиме целосна наплата или замена. 1. Дизајниран без магнети, не штети на вашиот уред. 2. Држачот може да биде отворена или затворена.Кога не е во употреба, линии На површината е совршено се комбинираат со автомобил внатрешни работи, а тоа може да се користи за да се задржи Паркинг карти или копчињата 3. Универзален автомобил планината носителот може да се инсталира лесно и брзо 4. Површината на црна мат на стилски high-end дизајн, удобно, а не блескави 5. Гел подлога стапови е лесно да се чисти.Не оставајте ја остатоци на табла 6. Високо-квалитетни и еколошки материјали, од пластика, заедно со гума, долг животен век и стареењето отпорни.

Вака можеби ќе ви се допадне..