• Свеж
joyMerit Птичји Кафез Опфаќа Патент Затворање Круг Милениче Кафез Крпа Висок Сенчење Анти-Нарушување на Windproof и Водоотпорен за Папагал Thrush Гулаб Кафез Заштита
zoom_in

joyMerit Птичји Кафез Опфаќа Патент Затворање Круг Милениче Кафез Крпа Висок Сенчење Анти-Нарушување на Windproof

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Најлон материјал е не-токсични, дише и издржливи.Windproof дизајн може да се задржи птици топло во зима.Windproof и дожд, сонце.Што може да се чува птици удобно во кафез.Нашите кафез покрие намалува одвлекување на вниманието и помага во подобар сон за вашиот птица.Патент затворање, обезбедува лесен пристап до кафез вратата без да го отстраните капакот.Опис : - Најлон материјал е не-токсични, дише и издржливи. - Windproof дизајн може да се задржи птици топло во зима. - Windproof и дожд, сонце.Што може да се чува птици удобно во кафез. - Патент затворање, обезбедува лесен пристап до кафез вратата без да го отстраните капакот. - Нашите кафез покрие намалува одвлекување на вниманието и помага во подобар сон за вашиот птица.Спецификација : - Материјал : Најлон - Боја : Зелена - Големина S : Горниот Дијаметар : Прибл.27cm/10.63 инчен;со Врвот Отворање Дијаметар : Прибл.15cm/5.91 инчен;Патент Должина : Околу.30cm/11.81 инчен; - Големина M : Горниот Дијаметар : Прибл.34cm/13.39 инчен;со Врвот Отворање Дијаметар : Прибл.17cm/6.69 инчен;Патент Должина : Околу.40cm/15.75 инчен; - Големина L : Горниот Дијаметар : Прибл.36cm/14.17 инчен;со Врвот Отворање Дијаметар : Прибл.20cm/7.87 инчен;Патент Должина : Околу.47cm/18.50 инчен;Пакетот Вклучува : 1 парче Птичји Кафез Капак(Птичји Кафез Не се Вклучени)Забелешка : големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека, поради различни бои на светлината, на екранот под сликата, ќе предизвика различни бои разлика проблем.

Вака можеби ќе ви се допадне..