• Свеж
Т Tulead 8PCS Бронза Вратата Шарки Не-Mortise Шарки Гроздобер Кабинет Шарки Железо Мебел Шарки Гардероба Зглоб 2.36x1.56x0.87
zoom_in

Т Tulead 8PCS Бронза Вратата Шарки Не-Mortise Шарки Гроздобер Кабинет Шарки Железо Мебел Шарки Гардероба Зглоб

DEN 189.12

Од стока
check Во продавницата

Пакет Содржина : 8 x Не-Mortise Шарки, со Mouting Завртки.Вкупна Големина : 60x39.5x22mm/2.36"x1.56"x0.87"(L*W*H).Под дејство на подмачкано топката лого,имајте тивок додека отворање или затворање на вратата.Материјал : Железо;Боја : Бронзени.Широко се користи во различни врати,кабинет,плакар,шкаф,штала врата,барака врата,итн.Спецификација на производот : Материјал : Железо Боја : Бронзени Вкупната Големина : 60x39.5x22mm/2.36"x1.56"x0.87"(L*W*H) Дебелина : 2mm/0.079" Имајќи Големина : M8x54mm/0.31"x2.13"(D*L) Дупка со Дијаметар : 4mm/0.16" Белешки : Сите димензии се мерени рачно и не можат да бидат мали отстапувања.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, ве Молиме да се разбере.Пакет Содржина : 8 x Не-Mortise Шарки, со Mouting Завртки Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво, Клиент Сервис, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние можеме да се обидуваме се потрудиме да го реши секој проблем.Ви благодарам многу!.

Вака можеби ќе ви се допадне..