• Свеж
МАРИЈА ЛАВАНДА Голема Коса Ноктот Клипови, 4.33 Инчен Не се Лизга Големи Ноктот Косата Клипови за Жени и Девојчиња, Силна Одржи Желка Банана и Косата Клипови за Густа
zoom_in

МАРИЈА ЛАВАНДА Голема Коса Ноктот Клипови, 4.33 Инчен Не се Лизга Големи Ноктот Косата Клипови за Жени и Девојчиња,

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

【Се направи Стилски Коса Видови】 : Нашата голема ноктот клипови може ефикасно и лесно да се создаде многу различни, убава и елегантна стилови на косата во секунди.Посебни блокирам дизајн може да се одржи вашата коса цврсто и нема да падне лесно.Погоден за сите типови коса, вклучувајќи дебели, тенки или обичен коса, права или кадрава коса.Совршен за дами и девојки од сите возрасти. 【Високо Квалитетен Материјал】 : Нашата голема коса ноктот се направени од акрил и безбедно метал пролет, што е тешко да се пробие, и тешко да исчезнат.Издржливи и доволно флексибилни за долго време и повторна употреба.Нашите клипови за коса се удобни и лесни, ќе не боли вашиот скалп. 【Не се Лизга и Силна Одржи】 : Постојат 9 канџи на секоја страна.Долго канџи и interlocking заби дизајн може да се одржи вашата коса во одвива добро и не се лизга.Две големини : една Голема големина 4.13*1.77*1.63 инчи, на помали еден големина 3.35*1.77*1.63 инчи.Овие коса клипови доаѓа со 2 различни бои, одлично да се користи со различна боја облека и да ви донесе различни расположение секој ден. 【Лесен за Употреба и заштеда на Време】 : Нашата ноктот клипови се едноставен и лесен за употреба.Тие можат брзо и лесно да ги организирате вашата коса во секунди и ефикасно да ви обезбеди со формални или неформални фризура ви треба. 【Широка Употреба за Повеќе Наврати】 : Овие коса ноктот клипови може да се задржи вашата коса уредно и сува кога ќе се прави чистење на лицето, направи се, готвење, капење, кои датираат или работат.Оваа коса клип е модерен, и може да обезбеди многу различни убава коса стилови за различни прилики, вклучувајќи партија, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневно носење.Совршен подарок за вашата девојка, сестра, сопруга и мајка.

Вака можеби ќе ви се допадне..