• Свеж
ekqw015l ekqw015l Двојно Вшмукување Чаша Потоне Сунѓерот Сапун Носителот Кујна Бања Мозоци Складирање Рек Зелена
zoom_in

ekqw015l ekqw015l Двојно Вшмукување Чаша Потоне Сунѓерот Сапун Носителот Кујна Бања Мозоци Складирање Рек Зелена

DEN 24.24

Од стока
check Во продавницата

PP материјал, издржлив да ја користите.Силна вшмукување чаша, не треба да се вежба.Може да одвод на вода, да ги задржи вашиот сапун или сунѓер чиста и сува.Димензија : 21cm x 11cm 5cm x/8.27" x 4.33" x 1.97" (Прибл.).Карактеристики : Силна Вшмукување Чаша, Дренажа Полица, Сунѓерот Складирање.Спецификации : Може да одвод на вода, да ги задржи вашиот сапун или сунѓер чиста и сува.Силна вшмукување чаша, не треба да се вежба.PP материјал, издржлив да ја користите.Тип : Исцедете Рек Материјал : ПП Карактеристики : Силна Вшмукување Чаша, Дренажа Полица, Сунѓерот Складирање Димензија : 21cm x 11cm 5cm x/8.27" x 4.33" x 1.97" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мозоци Багажник со 2 Вшмукување Чаши (Други додатоци не се вклучени.).

Вака можеби ќе ви се допадне..