• Свеж
Сина Кожен Случај за Samsung Галакси S21 5G,Мека Случај за Samsung Галакси S21 5G,Herzzer Стилски, Модерен Зимски Загреани Faux Зајакот Крзно Bunny Кадифен Флексибилни Покрие со Шик Кри
zoom_in

Сина Кожен Случај за Samsung Галакси S21 5G,Мека Случај за Samsung Галакси S21 5G,Herzzer Стилски, Модерен Зимски

DEN 1622.40

Од стока
check Во продавницата

Премиум Мека Кадифен Кожен Случај за Samsung Галакси S21 5 G.Овој луксузен мода жените девојка кадифен зајакот случај е направен од топло нејасни и кожен ентериер трајни мека TPU силиконска гума обезбедува максимална заштита за вашиот smartphone против scrathes,шокови,испакнатини.Надворешното на случај е направен од дебела кадифен кожен, супер симпатична, кој обезбедување на вас мека, удобно, топло рака допир чувство во зима.Прецизни cutouts ви нудат лесен пристап кон пристаништа, копчиња, звучници, камера и други опции и контроли, се зголеми функционалноста на вашиот уред.Пакет : 1x Случај,1 x Слободни Сина Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Сино Пенкало Пенкало.Премиум Мека Кадифен Кожен Случај за Samsung Галакси S21 5 G Оваа луксузни модни жените девојка кадифен зајакот случај е направен од топло нејасни и кожен ентериер трајни мека TPU силиконска гума обезбедува максимална заштита за вашиот smartphone против scrathes,шокови,испакнатини На надворешното на случај е направен од дебела кадифен кожен, супер симпатична, кој обезбедување на вас мека, удобно, топло рака допир чувство во зима Прецизни cutouts ви нудат лесен пристап кон пристаништа, копчиња, звучници, камера и други опции и контроли, зголеми функционалноста на уредот Целосно оперативен удобност во комбинација со симпатична дизајн,за да се обезбеди максимална заштита и cuteness за вашиот телефон.

Вака можеби ќе ви се допадне..