• Свеж
Dolity 2 Парчиња Птица Замав Играчки со Ѕвона Папагал Кафез Виси Играчка Костур за Budgie
zoom_in

Dolity 2 Парчиња Птица Замав Играчки со Ѕвона Папагал Кафез Виси Играчка Костур за Budgie

DEN 2208.00

Од стока
check Во продавницата

* за птици да се игра и да се вежба, да се забавуваат додека развивање на рамнотежа и координација вештини. * Се вклопат за повеќето птица кафези, лесно да го инсталирате, со челик куки, без алатки потребни. * Погоден за parakeets, африкански greys и други слични големина птица. * Сосема нов и висок квалитет. * Шарени, убави, еластична, вашите миленици сигурно ќе уживам во тоа.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - Сосема нов и висок квалитет - за птици да се игра и да се вежба, да се забавуваат додека развивање на рамнотежа и координација вештини - Способен за повеќето птица кафези, лесно да го инсталирате, со челик куки, без алатки потребни - Шарени, убави, еластична, вашите миленици сигурно ќе уживам во тоа - Погоден за parakeets, африкански greys и други слични големина bird Specification : - Материјал : Пластика - ПТИЦА Должина : Околу.23cm /9.06 инчен - СКАПАНИ Должина : Околу.32cm /12.60 инчен - РАСИПАНО Должина : Околу.32cm /12.60 инчен - BADBOY Должина : Околу.32cm /12.60 инчен - Боја : Random Package Вклучува : 1 парче Птица Swing Note : ве Молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

- Material:
Plastic
- BIRD Length :
Approx.23cm /9.06 inch
- ROTTEN Length :
Approx.32cm /12.60 inch
- SPOILED Length :
Approx.32cm /12.60 inch
- BADBOY Length :
Approx.32cm /12.60 inch
- Color:
Random
Package Includes:
1 piece Bird Swing :
Please allow 1-3 mm error due to manual measurement. :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :

Вака можеби ќе ви се допадне..