• Свеж
HOSUKKO Хрчак Качување Дрвени Играчки Две-Ниво/3PCS Хрчак Игралиште Активност Платформа со Мост Apple Дрво Џвакање Играчки за Мали Миленичиња
zoom_in

HOSUKKO Хрчак Качување Дрвени Играчки Две-Ниво/3PCS Хрчак Игралиште Активност Платформа со Мост Apple Дрво Џвакање

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

【100% Природен Материјал】Нашите миленичиња играчки се направени од 100% природни материјали, 100% рачно изработени.Тоа не е важно ако миленичиња џвакање, тоа е безбедно за домашни миленици и ќе не боли домашно милениче здравје.Идеален за Хрчак, Глувчето, Стаорци и Други Мали домашни миленици да се игра, вежбање, спиење, качување. 【Играчка Е од Корист на домашно Милениче Здравје】Што знаете, мали глодари се како да брусење на забите.Ова е добра алатка за брусење заби.Тоа е ефикасен за брусење заби на глодари.Миленичиња скала дава ментална стимулација, промовира вежбање и помага развијат координација и рамнотежа.Лулашката обезбеди смешно & удобно место за домашно милениче да се игра и сон. 【Лесно да се Инсталира】На слама тунел може да се залепи на страна или на врвот според големината на кафез или вашата желба, или само да го стави во кафез.Миленичиња скала има 2 куки, кои може да се закачи во кафезот слободно или да се поврзете на тунелот hammock.Лулашката опремени со бесење синџир, може лесно да се обеси во кафезот. 【Слатки Мали Миленичиња Играчки】Трева hammock е идеален за Хрчак, Глувчето, Стаорци и Други Мали домашни миленици.Домашно милениче скала има 2 куки, кои може да се закачи во кафезот слободно или да се поврзете на тунелот hammock.Замав играчки се погодни за мали животни да се игра и сон. 【Ќе Добиете】сет содржи 1x слама тунелот, 1x замав, 1x качување скалило и 4 фиксна метални ремени, тоа е погоден за хрчак да се игра, се вежба и да се џвака.Одговара за хрчаци, глувци, зајаци, папагали и други мали животни.Домашно милениче Трева Hammock(Тунелот) : Идеално живеалиште за Хрчак, Глувчето, мали Стаорци и Други Мали Глодари.Дрво Милениче Замав : За домашно милениче да се игра и да се забавува.Дрво Милениче Скала : За мали миленичиња за качување и вежбање.Метал Рака : За да ја поправите hammock на кафез.Безбедно и Природни, Добри за здравјето на мал пријател.Лесно да се инсталира.Тоа е hammock, и исто така играчка поставите, може да се џвака и да се искачи, не вежба.Толку слатко!Тоа ќе додадете повеќе забава од кафезот.Тоа може да се постигне многу функции : .Тоа е hammock.Добро место за мали животни да спијам.Тоа е исто така забавно тунелот.Во согласност со карактеристиките на малите животни како хрчаци и гвинеја свињи кои како да се вежба holes It е исто така џвакање играчка.Изработени од природна трева и е многу safe It е многу симпатична!Многу погодна за вградување во кафез, додавајќи забава на cage It може да им помогне на вашиот малку пријатели вежба.Се качат на скали, и замав.Нашите хрчаци или други мали животни треба да се вежба, која ќе им помогне да се задржи здрав.Погоден за Хрчак, Глувчето, морско свинче, Мали Стаорци и Други Мали домашни миленици.Домашно милениче Трева Hammock(Тунелот) : Идеално живеалиште за Хрчак, Глувчето, мали Стаорци и Други Мали Глодари.Дрво Милениче Замав : За домашно милениче да се игра и да се забавува.Дрво Милениче Скала : За мали миленичиња за качување и вежбање.Метал Рака : За да ја поправите hammock на кафез.Безбедно и Природни, Добри за здравјето на мал пријател.Лесно да се install It е hammock, и исто така играчка поставите, може да се џвака и да се искачи, не вежба.Толку слатко!Тоа ќе додадете повеќе забава од кафезот.

Вака можеби ќе ви се допадне..