• Свеж
Nobranded Жени, Девојки Коса Ноктот Клипови Barrettes Nonslip Коса Носителот 9.5 cm 3.7 инчен
zoom_in

Nobranded Жени, Девојки Коса Ноктот Клипови Barrettes Nonslip Коса Носителот 9.5 cm 3.7 инчен

DEN 432.00

Од стока
check Во продавницата

Има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo, погоден за набивање/нормално/тенка/фино коса, жените да се задржи коса уредно кога во тоалет (туш), дом, бербер, кујнски и други места.Може да се обезбеди контрола и држете го вашиот убаво коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса, со цел да се одржи на косата во место, мека костец не уф, одличен квалитет одлична за тенка коса да густа коса.Овој голем коса ноктот клипови совршен за дами и девојки од сите возрасти, носат овие се одличен изгледа секојдневно.Совршен за кога миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.Направен од висок квалитет на акрилик материјал и безбедно метал пролет.оваа коса канџи се силни флексибилност, издржлив, лесен за употреба и е тешко да се скрши.Опис : - Направен од висок квалитет на акрилик материјал и безбедно метал пролет.оваа коса канџи се силни флексибилност, издржлив, лесен за употреба и е тешко да се скрши - Може да обезбеди контрола и држете го вашиот убаво коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса, со цел да се одржи на косата во место, мека костец не уф, одличен квалитет одлична за тенка коса да густа коса. - Совршени за кога миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања. - Ја држи косата додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo, погоден за набивање/нормално/тенка/фино коса, жените да се задржи коса уредно кога во тоалет (туш), дом, бербер, кујнски и други места. - Овој голем коса ноктот клипови совршен за дами и девојки од сите возрасти, носат овие се одличен изгледа секојдневно.Спецификација : - Материјал : Акрилик - Должина На : Прибл.9.5 cm/3.7 инчен - се Користи За : Подароци, Партија, Дневна, Танц ,Канцеларијата за Кариера.Пакетот Вклучува : 1pcs Коса Clips Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Вака можеби ќе ви се допадне..