• Свеж
Ѕидот Полначот Surge Protector со 2 Полнење преку USB Порти, Мулти Plug Места Extender with3 Места , Моќ Лента Splitter со Екстра Широк Распоредени Ѕид Адаптер за Дома,Кујна,Канцеларија,у?
zoom_in

Ѕидот Полначот Surge Protector со 2 Полнење преку USB Порти, Мулти Plug Места Extender with3 Места , Моќ Лента

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Мулти-функција Ѕидниот штекер extender : електрични мулти места вклучувајќи 2 USB брзо полнење пристаништа(вкупно излез DC 5 V/3.1) и 3 AC штекер Приклучоци со вграден-во surge protector.Совршен за паметни телефони, таблети, лаптоп, кујнски апарати и други електронски додатоци.Простор за Заштеда на енергија : 6 во 1 екстра plug ѕидниот штекер само зафаќа 1 ѕиден штекер кој може да проширување на вашиот штекер, повеќе зачувате вашиот простор.Компактен и Лесен Дизајн : Оваа премија ѕидниот штекер splitter е мал, компактен и Лесен.Лесно да се носат овој usb адаптерот во штекер за време на патувањето.Safe & Surge Protector : преносни surge protector штекер со висок квалитет на оган-отпорни на КОМПЈУТЕР материјал го прави тоа огноотпорни до 750℃.Штекер extender се спречи вашите уреди и апарати, од над-струја, во текот-бесплатно, кратки-коло, над загреана се спречи вашите уреди од опасност при полнење.Лесен за инсталација : Директни 3-prong приклучок во дизајнот се многу лесен за употреба и инсталирање.Оваа власт куќи, веднаш да ги претвора било стандард ѕидниот штекер на surge protector, што го прави идеално решение за домот или канцеларијата.Номинална напон : 110-250 V.AC Штекер:3 штекер.USB Полнач за Port : 2 Порт.USB Излез 5 V-2.1 А. Максимална Моќност 1875 W.Димензија : 12*7*4.5 cm/4.7*2.8*1.8 инч.Пренапонска Заштита.Овој приклучок extender кои компактен, но моќен е најдобро за вас.Електрични мулти-места со 3 AC штекер и 2 USB порти ќе ги зачувате вашите повеќе простор.Најважен е квалитетот направи вредно.Тоа е направено на премиум материјали и, исто така, обезбедува најдобрите пренапонска заштита кои се спречи вашиот електрични уреди, од над-струја,во текот-бесплатно, кратки-коло, над загреана се спречи вашите уреди од опасност при полнење.Мини приклучок места се супер лесно да се инсталира и да се носат.Користење од страна на само приклучете во ѕиден штекер.Овој пренослив Extender Власт ќе ги задоволи вашите различни барања без разлика дали во дневна соба, спална соба, бања, канцеларија или при патување.

Вака можеби ќе ви се допадне..