• Свеж
Г-дин XZY Палма Декоративни Сатен Салфетки Тропски Растенија Сликарство Дизајн Полиестер Вечера Салфетки за Свадба Партија Вечера 20x20inx1 2010210
zoom_in

Г-дин XZY Палма Декоративни Сатен Салфетки Тропски Растенија Сликарство Дизајн Полиестер Вечера Салфетки за Свадба

DEN 554.40

Од стока
check Во продавницата

Големина : стока вклучуваат 1 buc на салфетка, мерки 20" x 20" инчи(50.8 x 50.8 cm).Материјал : Полиестер ( сјајни праска кожа, ткаенина ).елегантна, мека.КАРАКТЕРИСТИКИ - Пораби на сите страни.Машина перат, лесно да се грижи.Импресионира секојдневниот и формално settings.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои & јасна слика.Функција : Prefect за употреба во празник, дома партии, семејни собири, свадби, ресторани или продавници за кафе итн.Answer : ___________________________ Note : Пакет се вклучени : 126 се Должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.Бидејќи на различни мерни методи, ве молиме овозможи мали разлики поради прирачник за мерење.Реквизитите во прикажани на сликите не е вклучена во пакетот купувате од нашата продавница.Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Вака можеби ќе ви се допадне..