• Свеж
BBjinronjy Хрчак Играчка Хрчак Додатоци морско свинче Џвакање Играчка Chinchilla Кафез Додатоци Долго Скала Мост Тунелот се Скрие Врба Топката Игра Поставите Работи за Џуџе
zoom_in

BBjinronjy Хрчак Играчка Хрчак Додатоци морско свинче Џвакање Играчка Chinchilla Кафез Додатоци Долго Скала Мост

DEN 335.52

Од стока
check Во продавницата

【ЗАБАВА морско свинче ИГРАЧКИ】На морско свинче џвакање играчки сет вклучува 1 Долго качување скалило висечки мост, 1 врба хрчак топката играчка, 1 врба гранка ѕвезда играчка,1 бел ролери, 1 борови шишарки, 1 unicycle и 1 јаболко гранка млечни string.Pefect глодар кафез додатоци. 【ПРИРОДНИ И рачно изработени МЛЕЧНИ ИГРАЧКИ】Нашите хрчак играчки изработени од природни залак отпорни на дрво ,многу безбедно за вашите мали домашни миленици гризење и џвакање.Тие ќе уживаат многу време за играње со овие хрчак играчки и додатоци,да ги задржи вашето домашно милениче пријатели активни и здрави. 【ПРЕКРАСНА ДОЛГА СКАЛА МОСТ】 : 2 на флексибилни метални жици поврзани меѓу себе неколку дрвени стапови во долго забава birdge.L : 19.6 инчен x W : 2.8 инч .Долго хрчак криенка мост може да се наведнуваат на различни облик за да стигнат до покачена област,поттикнување на вашето домашно милениче пријатели истражување и прави вежби; исто така, може да се користи како висечки мост,качување скалило,хрчак лавиринт,морско свинче тунелот,морско свинче се скрие,хрчак постелнина divider или хрчак песок divider,добра морско свинче додатоци за вашата свиња гвинеја куќа. 【СИМПАТИЧНА ВРБА ХРЧАК ЏВАКАЊЕ ИГРАЧКА】 : многу симпатична топката играчка и симпатична ѕвезда играчка се направени од природни врба кој е безбеден за вашето домашно милениче пријатели да се џвака,се задржи чиста и здрава на нивните заби.Она што е уште поважно,вашето домашно милениче пријатели ќе ги поттикнеме на топката, nibble и џвакање на ѕвездата, која ќе се ослободат досада. 【APPLE ДРВО МЛЕЧНИ STRING】-Природни apple дрво богата со овошје киселина сладок вкус .Многу безбедно да се џвака и да се промовира варењето на храната и да ја задржите стомакот здравје.Без разлика морско свинче ,хрчак,стаорец,chinchilla,глувчето, зајак или bunny сите сакаат џвакање кората,па apple дрво млечни низа и на apple дрво бел ролери се добри додадете подарок.Тоа е многу важно за вашиот Глодар пријатели да се џвака-можност itemsto запре нивните заби расте .Рачно изработени со 100% природно дрво,BBjinronjy морско свинче играчки се случува да се задржи вашиот малку пријатели зафатен за долго време.Се обезбеди здрава на вашите мали домашни миленици.Дрвени Стаорец Играчки Сет Вклучува : 1* Долго качување скалило висечки мост toy1* врба гранка топката toy1* врба гранка ѕвезда toy1* бел roller1* борови cone1* unicycle 1* apple гранка млечни string About Услуги : Вашиот високо квалитетот на шопинг искуство е она што ние се извршуваат за.Без разлика што работи неволја вас, ве молиме ни e-mail прво.На брз одговор и задоволни се реши начин ќе биде дадена за вас.Ако не сте задоволни со нашата стаорец играчки за миленичиња стаорци и услуги, вашето драгоцено искуство дели на е високо ценети и добредојдени.

Вака можеби ќе ви се допадне..