• Свеж
BRST AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води за JVC РК-ST1 РК-ST1SL RCST1 SL РК-ST1SLEB РК-ST1RD РК-ST1BK Касета CD Boombox Бум Кутии Диск Плеер Преносни Систем
zoom_in

BRST AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води за JVC РК-ST1 РК-ST1SL RCST1 SL РК-ST1SLEB

DEN 214.32

Од стока
check Во продавницата

Влезен Напон : 100~240 VAC 50/60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Кратки-коло Заштита, во Текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Заштита.Ве молиме проверете со вашиот модел без разлика дали тоа е исто како на листата пред купување.Ние не ја прифати одговорноста ако купите погрешно производи.Ви благодариме!.BRST AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води За JVC РК-ST1 РК-ST1 SL RCST1 SL РК-ST1 SLEB РК-ST1 RD РК-ST1 BK Касета CD Boombox Бум Кутии Диск Плеер Преносни Систем.BRST AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води За JVC РК-ST1 РК-ST1 SL RCST1 SL РК-ST1 SLEB РК-ST1 RD РК-ST1 BK Касета CD Boombox Бум Кутии Диск Плеер Преносни Систем.

Вака можеби ќе ви се допадне..