• Свеж
LifeSupplyUSA (2-Pack HEPA Филтер Замена Компатибилен со GermGuardian AC4010 Прочистувач на Воздух и AC4020 FLT4010 Филтрирање На
zoom_in

LifeSupplyUSA (2-Pack HEPA Филтер Замена Компатибилен со GermGuardian AC4010 Прочистувач на Воздух и AC4020 FLT4010

DEN 1103.76

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Ова е пакување од 2 замена HEPA прочистувач на воздух филтри, секој филтер помага ефикасно да се филтрира воздухот елементи како што се чад, прашина, пет првут и ткаенина влакна.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Ова е пакување од 2 замена HEPA прочистувач на воздух филтри, секој филтер помага ефикасно да се филтрира воздухот елементи како што се чад, прашина, пет првут и ткаенина влакна.КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Germ Guardian прочистувач на воздух модели AC4010 не се потребни алатки.Едноставно отстранете ја и заменете од вашиот прочистувач на воздухот единица кога е потребно.За максимална ефикасност, препорачливо е да го замени филтер на секои 6-8 месеци (зависи од квалитетот на воздухот и го користат).

Вака можеби ќе ви се допадне..