• Свеж
Monoprice 6 Штекер Surge Protector Моќ Лента - 2 Нозе - Црна (2 Парчиња) Тешки Кабелот | UL Оценет, 201 Joules, 1800-вати Капацитет
zoom_in

Monoprice 6 Штекер Surge Protector Моќ Лента - 2 Нозе - Црна (2 Парчиња) Тешки Кабелот | UL Оценет, 201 Joules,

DEN 551.76

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Тешки-Должност Кабелот за Напојување : тешки-должност 2-нога кабелот за напојување користи 14 AWG бакар проводници, па тоа може да се справи со целосна 15-amp / 1800-вати капацитет на NEMA 5-15 стандард.Оваа 201 Joule surge protector карактеристики 6 бран-заштитени места со лизгачки безбедност опфаќа дека обезбеди сигурна заштита.Едноставно приклучете го surge protector во било AC штекер и го поврзете вашиот уред да ги чува безбедно од бранови, молња штрајкови, и AC контаминација.Monoprice не само што стои зад секој производот што го продаваат со 1 година замена гаранција, ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад, како и!Ако производот можете да купите не ги задоволува вашите потреби, да ја испратите назад за целосно враќање на средствата.Monoprice е солиден дизајн и ригидна контрола на квалитет стандарди се испорача висококвалитетни производи на фер цени.ПРЕНАПОНИ ЛЕНТА - 2-PACK 6 ШТЕКЕР Пренапони Штитници за заштита на вашите електронски уреди од моќ извира и шила.Оваа 201 J surge protector карактеристики 6 бран-заштитени места со лизгачки безбедност опфаќа дека обезбеди сигурна заштита за вашиот workstations, принтери, широкопојасен модеми, домашно кино системи, и во секојдневниот домаќинство, електроника.Едноставно приклучете го surge protector во било AC штекер и го поврзете вашиот уред да ги чува безбедно од бранови, молња штрајкови, и AC контаминација.Тешки-должност 2-ft кабелот за напојување користи 14 AWG бакар проводници, па тоа може да се справи со целосна 15-amp / 1800-вати капацитет на NEMA 5-15 стандард.

Вака можеби ќе ви се допадне..