• Свеж
OSALADI 3PCS Симпатична Животно Свиња Компјутер, Камера Покрие веб Камера Излизгајте го Поклопецот Веб Камера Опфаќа за Лаптоп, Таблет Телефон на камерата Леќи на Камер?
zoom_in

OSALADI 3PCS Симпатична Животно Свиња Компјутер, Камера Покрие веб Камера Излизгајте го Поклопецот Веб Камера Опфаќа

DEN 227.76

Од стока
check Во продавницата

Лесно да се инсталира и да се оттргне, многу лесно да се работи, да донесе погодност за вас.Може да биде отворена или затворена со само еден едноставен прст движење.Заштита на вашата приватност и безбедност со овие анти - хакирање и анти - peeping камера покрива.Донесување на премиум материјалот за трајни и долг период на користење.Лесно може да се применува и отстранети од уредот без какви било траги.Опис Пребарување на веб камера маска?Нашите свиња шема веб камера покрие подесување ќе биде најдобар избор за вас.Направен од материјал, издржлив доволно за вашата долгорочна употреба.Деликатни изглед дизајн, обезбедува својата популарност.Карактеристики - Материјал : ABS, пластика - Донесување на премиум материјалот за трајни и долг период на користење.- Лесно да се инсталира и да се оттргне, многу лесно да се работи, да донесе погодност за вас.- Заштита на вашата приватност и безбедност со овие анти - хакирање и анти - peeping камера опфаќа.- Може да биде отворена или затворена со само еден едноставен прст движење.- Лесно може да се применува и отстранети од уредот без какви било траги.- Боја : Розова.- Големина : за 1 X2 CM.Пакет Вклучувајќи 3 x веб Камера Капак.

Вака можеби ќе ви се допадне..