• Свеж
Bonarty 10 Компјутери Божиќ Apple Божиќ Оркестарот Styrofoam Пена за Деца Занает Божиќ Decors - 6x5cm
zoom_in

Bonarty 10 Компјутери Божиќ Apple Божиќ Оркестарот Styrofoam Пена за Деца Занает Божиќ Decors - 6x5cm

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да направите вашиот сопствен дизајн и слика, навистина може да ви даде повеќе забава од оваа активност.Бел Божиќ На Apple Полистирен Styrofoam Пенлив Материјал.Одличен за детска градинка DIY рака занаети, како образовни пена топката може да се развие нивната имагинација.Тоа е одлично за деца DIY рачно изработени моделирање занаети Божиќ deocration на Божиќ.Моделирање пена е одлична за модел одлуки, украс на одлуки и други видови на занает проекти.Може да биде обоен со бојата на DIY да се создаде многу дизајн.Опис : - Бел Божиќ на Apple Полистирен Styrofoam Пена Материјал - Тоа е одлична за деца DIY рачно изработени моделирање занаети Божиќ deocration на Божиќ. - Моделирање пена е одлична за модел одлуки, украс на одлуки и други видови на занает проекти.Може да биде обоен со бојата на DIY да се создаде многу дизајн. - Вие може да направите вашиот сопствен дизајн и слика, навистина може да ви даде повеќе забава од оваа активност. - Одлично за детска градинка DIY рака занаети, како образовни пена топката може да се развие нивната имагинација.Спецификација : - Боја : Бела - Материјал : Foam Size Табела : Димензии (H x W) : прибл. 7 x 8 см/ 2.76 x 3.14 inch Size (H x W) : прибл. 5 x 6 см/ 1.97 x 2.36 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Стиропор Пена Apples Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Вака можеби ќе ви се допадне..