• Свеж
Veemoon Прочистувач на Воздух Дома Воздух Purifiers Приклучок во Воздухот Прочистувач Чиста)
zoom_in

Veemoon Прочистувач на Воздух Дома Воздух Purifiers Приклучок во Воздухот Прочистувач Чиста)

DEN 772.80

Од стока
check Во продавницата

Направен од материјал, ова прочистувач на воздухот е издржлив и сигурен, не е лесно да бидат оштетени.Негативни воздух прочистувач има за цел да помогне да се прочисти pollutant во воздух и да ги отстраните лошите мириси.Дистрибуција на негативни јони е околу дури и ви овозможува да го отстраните непријатниот мирис побрзо.Компактна големина и светлина тежат, преносни, лесен за употреба и чување, може да се задоволат вашите потреби.Anion е достојна за телото метаболизмот и хомеостазата, тоа може да биде за да се прочисти воздухот.Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка доаѓа со, ве молиме потврдете напонот на вашата област пред купување.Description This е за домашна употреба прочистувач на воздух, направен од материјал, практична и издржлива, може да freshen воздухот, нека вашиот живот средина удобно.Отстранување на лоша миризба, соодветни за дадената област и висока ефикасност освежување ефикасност, во голема мера може да ги задоволи вашите потреби.Карактеристики - Боја : бела.- Материјал : ABS, електронски компоненти.- Големина на : 11.30 X4.60 X2.40cm/ 4.44 X1.81 X0.94inch.- Номинална напон : 90-240 V.- Моќност : ≤1 W.- : 110 V.- Направен од материјал, ова прочистувач на воздухот е издржлив и сигурен, не е лесно да се оштетат.- Негативни воздух прочистувач има за цел да помогне да се прочисти pollutant во воздух и да ги отстраните лошите мириси.- Дистрибуција на негативни јони е околу дури и ви овозможува да го отстраните непријатниот мирис побрзо.- Компактна големина и светлина тежат, преносни, лесен за употреба и чување, може да се задоволат вашите потреби.- Anion е достојна за телото метаболизмот и хомеостазата, тоа може да биде за да се прочисти воздухот.Пакет Including1 x Прочистувач на Воздух.

Вака можеби ќе ви се допадне..