• Свеж
TOPINCN Птица Џвакање Играчка Шарени Монистра Играчка Дрво Птица Замав Кафез Стојат Папагал Замав Играчка Милениче Птица Џвакање Кафез Виси Играчка за Macaw Conure Африкан
zoom_in

TOPINCN Птица Џвакање Играчка Шарени Монистра Играчка Дрво Птица Замав Кафез Стојат Папагал Замав Играчка Милениче

DEN 1564.80

Од стока
check Во продавницата

ПРИВЛЕКУВА ПТИЦА ВНИМАНИЕ : Со шарени зрнца да се привлечат птици да се игра, доведувајќи голема забава.Мулти-обоени изглед може да ги привлече внимание на вашиот папагал.Вашиот малку пријатели да се игра, се искачи за забава, или да се одморат на тоа, тоа може да се ослободат досада и зголемување на ниво на активност.НАМАЛУВАЊЕ на ОСАМЕНОСТ : Намалување на осаменост за да се спречи викање, или гризе.Вашиот Птица ќе поминат неколку часа качување, влечење и chomping на различни форми.МЕЛЕЊЕ НА КЛУН : Тоа може да мелење на клунот на папагал во исто време, да се избегне клун е премногу долго.За папагал клун мелење во исто време да може ефективно да се вежба физичка подготвеност.ПРИРОДЕН ДРВЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата папагал играчка е направен од природен дрвен материјал, безбедно и еко-пријателски, трајни и практични.Оваа прекрасна замав играчка обезбедува простор за птици да се игра и вежбање.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Со куки, инсталацијата е лесен и брз, може да се обеси каде што сакате.Совршен кафез играчка за давање на вашите птици часа на уништувањето и гуми за забава.Спецификација : Предмет Тип : Птица Играчка Материјали : Дрво Производ Големина : Прибл. 22x18.5x3.5cm/8.7x7.3x1.4in Производ Нето Тежина : Околу. 50g Пакет Листа : 1 x Птица Играчка.

Вака можеби ќе ви се допадне..