• Свеж
API ACCU-бистра Вода clarifier, го Отвора облачно аквариум вода во рок од неколку часа, Користете го неделниот и кога облачно вода е забележан во слатководни аквариуми само
zoom_in

API ACCU-бистра Вода clarifier, го Отвора облачно аквариум вода во рок од неколку часа, Користете го неделниот

DEN 119.76

Од стока
check Во продавницата

Содржи еден (1) API ACCU-ЈАСНО Слатководни Аквариум Вода Clarifier 4-Унца Шише.Го отвора облачно аквариум со вода.Купчиња лебдечки честички во големи кластери кои можат да бидат лесно отстранети од страна на аквариум филтер.Работи брзо и ги зголемува филтер ефикасност.Користете неделно и кога облачно вода е забележан во слатководни аквариуми само.Инструкции : се додава 1 ml.по 10 литри на аквариум со вода.Водата ќе го исчисти во рок од неколку часа.Ако втората доза е потребно, да чека 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..