• Свеж
YILIN Птица и Папагалот Замав Играчки, Природни Птичји кафез Играчки, Папагали, Папагали, Мали Папагали, Conures, Финч, Budgerigar, Папагали, Lovebirds, Австралија Папагали, Птици
zoom_in

YILIN Птица и Папагалот Замав Играчки, Природни Птичји кафез Играчки, Папагали, Папагали, Мали Папагали, Conures,

DEN 1526.40

Од стока
check Во продавницата

Safe материјали : Нашата кафез играчки се направи на безбеден материјали и 100% рачно изработени, се безбедни за употреба, обезбедување интересна возвишено место за качување.Мултифункционален птица играчки : Тие се дизајнирани со цел да се одморат вашиот птица на нозе, а во исто време им обезбеди на вашите птица со вежбање можности.Тоа обезбедува идеална возвишено место за вашите птици да се лулаат, се џвака и да се искачи.Лесен за инсталација : Сите папагал кафез додатоци и играчки се опремени со подвижен куки, само се кука нив на врвот на домашно милениче кафез да се инсталира лесно.Природно дрво не е совршен, пукнатини или дрво очи се неизбежни.Нема штетни боја гел додаде, тоа ќе исчезнат додека потопување во вода.Ве молиме не го стави во круг на топки на теренот дека вашите птици нога ќе го дофати и можеби се заглавени во неа, ја обеси на малку повисоки од птици нога.Гаранција : Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да ја врати стоката за враќање на средствата.Ние и ветуваме да се обезбеди 24-часовна поддршка за корисниците.Ако имате било производ или цел прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Материјали : дрво,метал на Местото на Потекло : Кина е Применливо : Папагал, птица и сл.Предмет Тип : Птица играчка Боја : Како што е прикажано на Вашето домашно милениче птица потреби играчки за да се спречи досада и да ја задржите својот ум активен.Без играчки, вашиот птица лесно може да се развие однесувањето на проблеми, како и почна да вика, пердув удирање, и гризе.Овој сет на Auni Fo Милениче 8 Pack птица играчки може да им даде на вашиот птица визуелни и аудитивни задоволство и да ги задоволи нивните природен нагон да се џвака.Интелигентен вашиот птица, повеќе треба да работиме на одржување на таа забавуваа.Зошто да изберат Auni Fo Птица Папагал Играчки?Природен вкус, направен од страна на домашно милениче безбедно материјали,целосно рачно изработени.Светли бои и бел лесно можат да се привлечат вашите миленици.Дизајниран да им даде на сите видови на мали и средни птици.Им даде на вашето домашно милениче чувство на сигурност и припаѓаат, да биде поблиску до своите сопственици.Неколку часа на ментална стимулација и солидна физички игра ќе имаат корист вашите птици.Нека миленичиња имаат свои слободно место, и нека се сопственици излезе на леснотија.Обезбедува домашно милениче птици забава возвишено место да се лулаат, џвака, се искачи, погоден за мал parakeets, папагали, parakeets, cockatiels, conures, finches,budgie,папагали, љубов птици, Австралија папагал, мали птици, и др.Answer : ___________________________ Note : 1. Природно дрво не е совршен, пукнатини или дрво очи се неизбежни. 2. Нема штетни боја гел додаде, тоа ќе исчезнат додека потопување во вода. 3. Ве молиме не го стави во круг на топки на теренот дека вашите птици нога ќе го дофати и можеби се заглавени во неа, ја обеси на малку повисоки од птици нога.Ако имате било какви прашања по добивањето на папагал играчки во собата, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Вака можеби ќе ви се допадне..