• Свеж
50PC Возрасни Bunny Печати Расположливиот Лицето Маска,Мода Жените Обновливи Отворено Устата Покрие Велосипедизам Dustpoof
zoom_in

50PC Возрасни Bunny Печати Расположливиот Лицето Маска,Мода Жените Обновливи Отворено Устата Покрие Велосипедизам

DEN 95.76

Од стока
check Во продавницата

Лицето маска за женска/дами/женски/mens/машки/унисекс возрасни/тинејџери. ✔ Денес е Голема Промоција ✔ Купи 3 добиете на 15% попуст, Купи 6 добие 35% попуст Купи 10 добивате 50% попуст.Fast_shipping 7-15 дена. 【Симпатична Цртан филм Шема】- Различни дизајни за да ги задоволат вашите побарувачката.Ние сме специјализирани во уникатно дизајнирани мода лице bandanas која има различни стилови.Multicolor дизајн го прави среќни да се користат за да се заштитат себеси.затворање. 【DLBJ Лицето Маска】- Висок квалитет меки и удобни маска, НЕ евтин материјал, лесно да се пилула или солза; Тоа е ТЕНОК и ЛЕСЕН, дише без чувство на smothered; Тоа е влагата, wicking и брз сува ткаенина која ви држи кул. ✿【За ЕДНОКРАТНА употреба И ДИШЕ】- за Еднократна употреба и дише, може да се заштити вас и вашата уста и лицето, меки, удобни, трајни и дише, може да се стави во вашиот џеб и го носат истиот со вас.Направени од високо-квалитетни материјали, тоа не му наштети на кожата и може да се заштити лицето добро. ✿【ТРИ-СЛОЈ】- Надворешниот боја слој е водоотпорен слој, велат збогум на јавните течност; Средниот слој е филтрирање слој, Внатрешниот слој е вода апсорбирање слој, кој може да апсорбира влага од здив на носителите, да се избегне филтрирање слој од добивање влажни. ✿【ПРИЛАГОДЛИВИ совршено летување/ роденденски подарок.тоа исто така може да биде maks за cosplay или празник партија,која ќе направи да се различни од другите. ✿【ДИЗАЈН】- 15+ начини да го носат - neckerchief, headband, wristband, маска за коса,-бенд, balaclava лицето маска, се соочуваат со шамија, лесна маска, beanie, bandana, устата маска, и повеќе.Боја : Multicolor-1063 | Големина : 20 PCS-домови за возрасни лица Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Вака можеби ќе ви се допадне..