• Свеж
5 Компјутери Сомот Пенкало Торбичка Ракав Еден Пенкало Кеси, Заштитна Носителот Молив Торба, Drawstring Пенкало Случај за на Училиште или Канцеларија Ballpoint/Фонтана Пенк?
zoom_in

5 Компјутери Сомот Пенкало Торбичка Ракав Еден Пенкало Кеси, Заштитна Носителот Молив Торба, Drawstring Пенкало

DEN 56.64

Од стока
check Во продавницата

Пенкало торбичка материјал : Нашата drawstring молив торбичка се направени од сомот, кој е издржлив, меки, силни, и се чувствува удобно.Drawstring дизајн : Ова пенкало торбичка со drawstring дизајн е многу погодно за вас да се користи, кои може да се избегнат вашето пенкало за да се лизга надвор торба и да се обезбеди добро место за вашиот пенкало.Лесно да се носат : кадифе drawstring пенкало торбичка е мала тежина, па тоа е лесно да се носат и може да се стави во вашиот џеб или вашата торба.Различни бои за избор : Црна, сина, црвена, розова и браун во 5 различни бои.Пакетот вклучува 5 drawstring торби за да ги задоволат вашите различни потреби. (Пенкало, не се вклучени).Големина : големината на сомот drawstring молив торбичка е за 6.88 x 1.37 инчи, соодветна големина за да ги одржи во вашата рака ако сте заборавиле да земете торба.Големина : прибл.17.8 x 3.5 см (L x W)Пакет се Вклучени : 5pcs Црно Пенкало Pouches Note : Пенкало не е вклучена во Package Material : Velvet Stylish торбичка со повлече string да се обезбеди contents Pen торбичка материјал : нашата drawstring пенкало торбичка се направени од сомот, можете да уживате во вид на удобно користење на искуството од оваа мека рака feeling Drawstring дизајн : ова пенкало торбичка со drawstring дизајн е многу погодно за вас да се користи, кои може да се избегнат вашето пенкало за да се лизга надвор торба и да се обезбеди добро место за вашата pen Easy да се носат : топлиот drawstring пенкало торбичка е мала тежина, па тоа е лесно да се носат и може да се стави во вашиот џеб или вашиот bag Various бои за избор : постојат 5 различни бои, сина, црна, црвена, розова и кафена, Големината детали : мерење на сомот drawstring пенкало торбичка е околу 7 x 1.4 инчен/ 17.8 x 3.5 см, соодветна големина за да ги одржи во вашата рака ако сте заборавиле да земете торба.

Вака можеби ќе ви се допадне..