• Свеж
ZHENGGUIFANG ZGF-BR 10pcs Pinions 12 Заби Опрема 0.5 M 122A 123A 122.5 НА 123AD Модел Делови Брзини (Дупка со Дијаметар : 2,5 mm Тесни, Број на Заби : 12 Заби)
zoom_in

ZHENGGUIFANG ZGF-BR 10pcs Pinions 12 Заби Опрема 0.5 M 122A 123A 122.5 НА 123AD Модел Делови Брзини (Дупка со Дијаметар

DEN 1740.00

Од стока
check Во продавницата

Дупка со Дијаметар : 2mm Тесни , 2,5 mm Тесни , 3мм Тесни , D Вратило 3мм Тесни.Број на Заби : 12 Заби. Modulus : 0.5 М. Материјал : ПОМ материјал.Количина : 10 PCS.Дупка со Дијаметар : 2mm Тесни , 2,5 mm Тесни , 3мм Тесни , D Вратило 3мм Tight Number на Забите : 12 Teeth Modulus : 0.5 MMaterial : ПОМ material Quantity : 10 PCS.

Вака можеби ќе ви се допадне..