• Свеж
ГД Мода Жените Обичните Памучни Панталони Дневна Јога со Џебови
zoom_in

ГД Мода Жените Обичните Памучни Панталони Дневна Јога со Џебови

DEN 167.04

Од стока
check Во продавницата

Еластична затворање.CLASIC СЕКОЈДНЕВЕН ШОРЦЕВИ : Квалитет на материјалот се вклопуваат 60% Памук, 35% Полиестер, 5% Spandex.ГОЛЕМИНАТА RECOMENDATIONS : XSmall НИ Панталони големина 0, Мали НАС Панталони големина 2, Средни НИ Панталони siez 4, Големи НАС Панталони големина 6, XLarge НИ Панталони size 8, XXLarge Панталони големина 10. ПРИЛАГОДЛИВИ НЕРЕШЕНО STRING : Еластична корселе и прилагодливи drawcord за обичај се вклопуваат.Совршен за lounging, џогирање, одење, трчање, јога, тренингот или дневни секојдневен носат.СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ : Мали странични џебови голема за клучеви и мали објекти.

Вака можеби ќе ви се допадне..