• Свеж
Yinpecly Мини Шарки Хардвер 0.39 x 0.31 инчен (LxW) Метал Зглоб за Кутија Кабинети DIY Проекти на Мебел и Декоративни Кабинет Златен Тон 10Pcs
zoom_in

Yinpecly Мини Шарки Хардвер 0.39 x 0.31 инчен (LxW) Метал Зглоб за Кутија Кабинети DIY Проекти на Мебел и Декоративни

DEN 155.76

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА : Ширевте Димензија : 10 x 8 mm/0.39 x 0.31-инчен (L*W); Дебелина : 0.5 mm/0.02-инчен; Завртка Дупка со Дијаметар : 1mm / 0.04-инчен.МАТЕРИЈАЛ : Направен од железо,која е здрав и не е лесно да се срушат, која може да се спречи корозија и ' рѓа.ПРЕДНОСТ : Овој зглоб е погодна за монтажа, во дрвени кутии,кои можете да го користите да се одржи накит, кутии.На шарки лесно да го инсталирате,и на ноктите може да се зезнав во непречено.ПРИМЕНА : Златна боја,одлична за правење на ретро рака занаети,мали машини за проекти, дрвени кутии за накит, мали кабинети, фиоки, и други помали проекти.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 10pcs x Вратата Зглоб.Yinpecly Вратата Зглоб Опис : 1. Направен од железо,која е здрав и не е лесно да се срушат, која може да се спречи корозија и ' рѓа. 2. Злато во боја,одлична за правење на ретро рака занаети,мали машини за проекти, дрвени кутии за накит, мали кабинети, фиоки, и други помали проекти. 3. Оваа зглоб е погодна за монтажа, во дрвени кутии,кои можете да го користите да се одржи накит, кутии.На шарки лесно да го инсталирате,и на ноктите може да се зезнав во непречено.Спецификација : Материјал : железо Главната Боја : Злато Должина : 10мм/ 0.39" Ширина : 8mm/ 0.31" Дебелина : 0.5 mm/0.02" Завртка Дупка со Дијаметар : 1mm / 0.04" Пакет Содржина : 10pcs x Вратата Зглоб ЗАБЕЛЕШКА : 1. Зглоб е многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени. 2. Ве молиме овозможи 0.5 инчи разлики поради прирачник за мерење. 3. Бојата на предмети може да биде малку поинаков од сликите се должи на светлината и на екранот разлика.

Вака можеби ќе ви се допадне..