• Свеж
SHSFSM Деца' Скокаат јаже на Децата јаже Скокнеш Студентите Мека beaded Прескокнете јажиња Метежот-слободниот прилагодлив Деца' скокнеш јажиња Училишни спортски исполн?
zoom_in

SHSFSM Деца' Скокаат јаже на Децата јаже Скокнеш Студентите Мека beaded Прескокнете јажиња Метежот-слободниот прилагодлив

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

① 【Анти-ликвидација дизајн】еластичен материјал го прави јаже скокнеш, потрајни, и спирала дизајн има подобар правец на отпор.Сите детали на занает се осигура дека јаже скокнеш не ќе се заплетка, обезбедување на брз и мазна скокнеш искуство. ② 【Удобно се справи со】дршката усвојува ергономски дизајн, кој одговара на природните стисокот на дланката и да е не се лизга.Рачката е изработена од мазна АБС материјал, и јаже скокнеш е направена од еколошки материјали, која е безбеден за деца. ③ 【Таписерии и трајни】На скокнеш јаже е сакан за својата издржливост и цврстина.На beaded дел е цврсти и издржливи, што го прави најдобро јаже скокнеш.Јажето е светла во боја, полн со забава, и нема да исчезнат. ④ 【Прилагодлива должина】должината на јаже е околу 110 инчи/280 cm (вклучувајќи го и рачка), која може да се прилагоди според вашите барања.Тоа е многу погодна за мажи, жени и постари лица, и исто така, може да се користи како празник подароци за децата. ⑤ 【Навистина задоволни】Високо-квалитетна услуга и квалитет се нашата конзистентна извршување, и ние ќе се потрудиме да се направи клиенти да се чувствуваат комотно.Ова јаже скокнеш може да се користи во домашна фитнес, outdoor спортови, активности на училиштето и други сцени, погоден за било кој спорт кој се консумираат калории.

Вака можеби ќе ви се допадне..