• Свеж
Г-дин XZY Среќен Божиќ Декоративни Сатен Салфетки Снегулка Среќна Нова Година Празник Полиестер Вечера Салфетки за Свадба Партија Вечера 20x20inx6 2010254
zoom_in

Г-дин XZY Среќен Божиќ Декоративни Сатен Салфетки Снегулка Среќна Нова Година Празник Полиестер Вечера Салфетки

DEN 191.52

Од стока
check Во продавницата

Големина : стока вклучуваат 6 компјутери на салфетка, мерки 20" x 20" инчи(50.8 x 50.8 cm).Материјал : Полиестер ( сјајни праска кожа, ткаенина ).елегантна, мека.КАРАКТЕРИСТИКИ - Пораби на сите страни.Машина перат, лесно да се грижи.Импресионира секојдневниот и формално settings.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои & јасна слика.Функција : Prefect за употреба во празник, дома партии, семејни собири, свадби, ресторани или продавници за кафе итн.Answer : ___________________________ Note : Пакет се вклучени : 202 Должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.Бидејќи на различни мерни методи, ве молиме овозможи мали разлики поради прирачник за мерење.Реквизитите во прикажани на сликите не е вклучена во пакетот купувате од нашата продавница.Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Вака можеби ќе ви се допадне..