• Свеж
Стенли Paa54-5B Алуминиум Заковки, 5/32 Инчен X 1/4 Инчи, Пакување од 50
zoom_in

Стенли Paa54-5B Алуминиум Заковки, 5/32 Инчен X 1/4 Инчи, Пакување од 50

DEN 293.76

Од стока
check Во продавницата

Поправка многу производи за домаќинството.Средна јачина алуминиум може да се користи со алуминиум и каде рѓа е потенцијален проблем.Еднократно, целосна видливост пакување поедноставува производ избор и складирање.Побрзо и посилно од навртки или ноктите.Алуминиум заковки.Средна јачина алуминиум може да се користи со алуминиум и каде рѓа е потенцијален проблем.Еднократно, целосна видливост пакување поедноставува производ избор и складирање.Ограничен Доживотна Гаранција.Опис на производот За повеќе од 170 години, СТЕНЛИ има развиено и доставени алатки кои помогнаа да се изгради овој голем народ наш.Низ децениите на иновации, СТЕНЛИ стана доверлив име во алатки за професионалци и потрошувачите слично.Денес, ние ја продолжуваме оваа традиција на иновации со целосна линија на производи направени токму овде во U. S. со материјали од целиот свет.Ние сме посветени на креирање на следната генерација на алатки кои ќе го задржи Америка работи силни Од Производителот Средна јачина алуминиум може да се користи со алуминиум и каде рѓа е потенцијален проблем.Еднократно, целосна видливост пакување поедноставува производ избор и складирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..