• Свеж
Делта Тапа 73250-SS Woodhurst Тоалетна Хартија Носителот, од Нерѓосувачки
zoom_in

Делта Тапа 73250-SS Woodhurst Тоалетна Хартија Носителот, од Нерѓосувачки

DEN 800.64

Од стока
check Во продавницата

Ѕидот монтирани дизајн за бања практичноста и организација.Сјај Нерѓосувачки заврши има суптилни, топли нијанси кои го прават тоа одличен натпревар со никел или ' рѓосувачки челик и е исклучително разновиден, дополнување речиси било каков поглед, се тоа традиционални, преодни или современата.Има трајни, долго-траен заврши за да помогне во спречување на корозија, дупка или бојата, па можете да уживате во поглед ќе љубов за живот.Стожерот рака тоалетна хартија носител е дизајниран за лесно се тркалаат замена.На Woodhurst Бања Колекција е префинет стил на претстава која сама по некоја alluring шарм за да вашата бања, додека на копчето-капа детали confers класичен блискост.Оваа стожерот рака тоалетна хартија носителот носи стабилност, стил и функционалност на вашиот тоалет.Заврши вашиот изглед, денес со координирање на парчиња од Woodhurst колекција (се продава одделно).

Вака можеби ќе ви се допадне..