• Свеж
HB-92AB Антички Месинг Позлатен Butterfy Зглоб | 1 Пар/Пакет | Кабинетот, Шкафот Вратата оков за Мебел
zoom_in

HB-92AB Антички Месинг Позлатен Butterfy Зглоб | 1 Пар/Пакет | Кабинетот, Шкафот Вратата оков за Мебел

DEN 238.80

Од стока
check Во продавницата

Вкупната големина : 2 1/4" Широк x 2" Секое Крило : 1 1/4".Овие кабинет пеперутка шарки се изработени од челик со применува антички месинг заврши.Пакетот содржи еден пар на шарки и монтажа завртки.Овие шарки може да се користи за градење или реставрација такви мебел, како што кабинети, шкафови, кутии.Нашите декоративни пеперутка шарки добра апликација за кујна или купатило кабинети.Вкупната големина : 2 1/4" Широк x 2" Висок Секое Крило : 1 1/4" Нашите декоративни пеперутка шарки добра апликација за кујна или купатило кабинети, кутии и др.На лесно се монтира кабинет шарки совршен апарат за градење или реставрација проекти потребни ваков тип на шарки.

Вака можеби ќе ви се допадне..