• Свеж
2 ПАРЧИЊА Лепило Сунѓерот Држачот за Кујнски Мијалник, од не ' Рѓосувачки Челик Сунѓерот Носителот Потоне Caddy Водоотпорен Кујнски Мијалник Сунѓерот Носителот Брзо ?
zoom_in

2 ПАРЧИЊА Лепило Сунѓерот Држачот за Кујнски Мијалник, од не ' Рѓосувачки Челик Сунѓерот Носителот Потоне Caddy

DEN 732.00

Од стока
check Во продавницата

【Премиум Материјалот】Нашите сунѓерот држачот е изработен од премија од не ' рѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof, со моќни самолепливи налепница, повеќе трајни или посилни од вшмукување чаши. 【Димензија】големината на сунѓерот носител е 5 x 5 x 3 cm/1.97 x 1.97 х 1.18 инчен, мали но цврсти, да зачувате простор на мијалникот, совршен за јадење сунѓери и dishcloths.Идеални за користење во кујна, купатила и каде што треба. 【Лесно да се Инсталира】Без алатки, без дупчење, нема дупки.На само-лепило налепница и сунѓерот носителот се одвоени, вие само треба да се држиме само-лепило налепница на задната страна од сунѓерот носителот, тогаш откине заштитен слој и ставете го на мазна површина.Важно е да се задржи на потоне суви и чисти пред лепење. 【Брзо Сушење】Посебни сунѓерот држачот за потоне.Отворањето дизајн забрзува испуштање на водата и овозможува на сунѓерот и scrubber да се суши брзо. 【Повеќе се Користи】кујнскиот сунѓер носителот овозможува водата да се исцеди и сунѓери ќе се исуши брзо со отворен дизајн.Само лепило кука може да се откажам облека, крпи, шапки, капи, торби, чанта, копчиња, loofah, кујнски прибор и четки.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро.Големина : 5 x 5 x 3 cm/1.97 x 1.97 х 1.18 инч.Пакетот вклучува : Сунѓерот Носители x 2, двострано Ленти x 2. 1.Минимална дизајн ви помага да заштедите повеќе простор за складирање на кујната, особено користење на, како во мијалник носителот на сунѓерот и мијалник затка, го прави вашиот кујнски мијалник погледнете повеќе организирани. 2.Лепило може да биде прикачена на различни површини на дрво, мермер, керамички плочки, стакло, од не ' рѓосувачки челик или метални површини.Не користите на нерамни површини вар ѕид, бојата на ѕидот, base, бетонски ѕид, позадина, итн. 3.Можете да го користите да се откажам сунѓер, caddy, dishcloth, потоне затка, шпатула, четка, мало тенџере капак, сечење одбор и така натаму само како ви се допаѓа.Отворен дизајн направи сунѓерот сува брзо и се чува чист.Подобро кујна средина носи подобро расположение.

Вака можеби ќе ви се допадне..