• Свеж
KENMAX Волумен Knob Моќ Knob за CP1200 CP1300 CP1660
zoom_in

KENMAX Волумен Knob Моќ Knob за CP1200 CP1300 CP1660

DEN 897.60

Од стока
check Во продавницата

2 X Контрола На Јачина На Звук.Двонасочна Радио Контрола На Јачина На Звук.Сосема Нов,добар квалитет.Компатибилна со моделот : Motorola CP1200 CP1300 CP1660. Индивидуални поли кеси за секој еден од нив.KENMAX Волумен Knob Моќ Knob за CP1200 CP1300 CP1660 Волумен Knob Моќ Knob За CP1200 CP1300 CP1660 Вкупно Нов Пакет : Јачина на звук knob 2 Пакети Индивидуални поли торба.

Вака можеби ќе ви се допадне..