• Свеж
Г-дин XZY Мачка Ноктот Декоративни Сатен Салфетки Симпатична Цртан филм Сликарство Полиестер Вечера Салфетки за Свадба Партија Вечера 20x20inx6 2010191
zoom_in

Г-дин XZY Мачка Ноктот Декоративни Сатен Салфетки Симпатична Цртан филм Сликарство Полиестер Вечера Салфетки за

DEN 191.52

Од стока
check Во продавницата

Големина : стока вклучуваат 6 компјутери на салфетка, мерки 20" x 20" инчи(50.8 x 50.8 cm).Материјал : Полиестер ( сјајни праска кожа, ткаенина ).елегантна, мека.КАРАКТЕРИСТИКИ - Пораби на сите страни.Машина перат, лесно да се грижи.Импресионира секојдневниот и формално settings.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои & јасна слика.Функција : Prefect за употреба во празник, дома партии, семејни собири, свадби, ресторани или продавници за кафе итн.Answer : ___________________________ Note : Пакет се вклучени : 13 Должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.Бидејќи на различни мерни методи, ве молиме овозможи мали разлики поради прирачник за мерење.Реквизитите во прикажани на сликите не е вклучена во пакетот купувате од нашата продавница.Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Вака можеби ќе ви се допадне..