• Свеж
Зелена Парче Universal Plug Капи за Чистење, Чување, Стакло и Повеќе Силикон Чистење Капи/Приклучоци (Зелено - Пакување од 1)
zoom_in

Зелена Парче Universal Plug Капи за Чистење, Чување, Стакло и Повеќе Силикон Чистење Капи/Приклучоци (Зелено -

DEN 357.12

Од стока
check Во продавницата

Направи чистење на вашиот стаклено шише брзо, лесно и без мака користење на почист + заштитен Приклучоци и Капи систем за најбрзиот и најлесен чисти некогаш.Тоа го прави помал печат, и нема да излегуваат во јавноста.Сигурно чување и чистење на вашата парчиња.

Вака можеби ќе ви се допадне..