• Свеж
ИРВИН WeldTec дупчалка со спирална бургија Дрво Вежба Малку 9/16 X 17 (3043006)
zoom_in

ИРВИН WeldTec дупчалка со спирална бургија Дрво Вежба Малку 9/16 X 17 (3043006)

DEN 875.04

Од стока
check Во продавницата

Секој Weld Tec дупчалка со спирална бургија малку карактеристики тешко сечење на работ заварени на база на материјалот.Дупчалка со спирална бургија вежба малку има долга-трајни нокти-сечење на живот.Широк флејта и 7/16-инчен брзо-промена влијание месо тело направи оваа разноврсна дупчалка со спирална бургија вежба малку. 9/16" дијаметар. 17" целокупната должина.Опис на производот На ИРВИН Weld Tec 9/16-инчен дупчалка со спирална бургија Малку карактеристики тешко сечење на работ дека е заварени на база на материјал за поголема сила и издржливост.На заварени сечење на работ на секоја Weld Tec дупчалка со спирална бургија вежба малку обезбедува продолжен сечење живот.Широк флејта и 7/16-инчен брзо-промена влијание месо тело дополнителна флексибилност.Од Производителот На Ирвин Алатки 3043006 - 9/16" x 17" Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија е направен посилно и трае подолго, бидејќи потешко на сечење на работ е заварени на база на материјалот.Резултатот е 2x подолго помине сечење живот наспроти традиционалните Ирвин Speedbor Брод дупчалка со спирална бургија Битови.На супериорни перформанси и трајност на Weld Tec е достапна само од Ирвин.

Вака можеби ќе ви се допадне..